Son Yazılar
Anasayfa > Haberler > İlk Bakış: Amazondan Müzik Akışı Hizmeti

İlk Bakış: Amazondan Müzik Akışı Hizmeti

Spotify ve Pandora kullanıcılarına yeni bir alternatif doğuyor. Uluslararası elektronik Eticaret firması Amazon kendi müzik yayın akışı “Prime Music” hizmetini ABD’de başlattı.

Prime Music Amazon
Prime Music Amazon

Spotify gibi milyonlarca bir arşivi bulunmuyor. Fakat gün geçtikçe eskiden yeniye tüm albümler ekleniyor. Ücretlerini (79 – 99$ yıllık)  ödemeniz karşılığında sizler için sınırsızca çalabilir.  Prime Music kullanıcıları Amazon Müzik servisinden ücretsiz olarak mp3 alabilirsiniz ve dinleyebilirsiniz tabi reklam gösterimleri olarak. Bunun için prime deneme hesabı oluşturmanız yeterli olacaktır. Kontrol ettiğimizde kredi kartı bilgilerini istiyor ama herhangi bir çekim yapmıyor. Tabi ilerleyen süreçler için bir talimat oluşturmasına izin vermeyin.

Akıllı telefonlar ve tabletler için uygulamaları mevcut her yerden listelerinize ulaşabilirsiniz.

Reuters’in haberine göre dünyanın en büyük plak şirketi Universal  ile lisans anlaşmasının  sınırlı kataloglar dahilinde olduğu belirtiliyor.

Güzel özelliği sona bıraktık.. İnternet olmadan da bu akışı dinleyebiliyorsunuz tabi cihazınıza indirdikten sonra :). Gelişmeler ile bilgileri aktaracağız.

Hakkında Uğur CIVAK

Eğitimimi Plato MYO & Bilge Adam tarafından İnternet ve Ağ Teknolojileriyle tamamladım. Bilge Adam, İsimtescil gibi öncü firmalarda kariyerime başlangıç yaptım. Uzman olarak MaestroPanel firmasında Microsoft ve Linux Server, Exchange Server, Sanallaştırma, Microsoft Azure, Powershell, Nano Server, Python ve Yeni Teknoloji araştırmaları yapıyorum.

Ayrıca

Google’da “müzik ruhun gıdasıdır” dedi ve

Google, Songza müzik çalar servisini satın aldı. Firmalar tarafından satın alma ile ilgili herhangi bir ...

“Yo” Uygulaması Hacklendi

Geçen hafta uygulama listesinde hızlıca yükselen ve pek işe yaramayan “yo” uygulaması 3 öğrenci tarafından ...